aboutus
Üretim hattı

Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd., 8.000 metrekarelik bir alanı kaplayan, Bazhou Şehri, Tangerli Kasabası, Xiaowan Köyü'nde yer almaktadır.Gönderilerin kalitesini ve etkinliğini sağlamak için kendi titanyum kaplama atölyesine ve çeşitli gelişmiş çevre koruma ekipmanlarına sahiptir.100.000'den fazla sandalyenin yıllık üretimi

Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd fabrika üretim hattı 0Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd fabrika üretim hattı 1Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd fabrika üretim hattı 2

OEM / ODM

Şirket, verimli bir teknik geliştirme ekibine sahiptir ve tasarım, geliştirme, numune üretimi, montaj hattı üretimi, proje yönetimi ve kalite kontrol standartlarında tam kapsamlı bir deneyim biriktirmiş ve bu konuda uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını mükemmel ürünler ve mükemmel hizmet ile karşılıyoruz.

Ar-Ge

Sadece temel araştırmalara odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda büyük yenilik ve yaratıcı güçle en ileri teknolojiyi hedefliyoruz.
İyi hizmetimizle müşterimizin araştırma verimliliğini artırmasına ve ürün maliyetlerini düşürmesine yardımcı olabileceğimize yürekten inanıyoruz.

İletişim bilgileri