aboutus

Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd

companyPics.title companyPics.title companyPics.title companyPics.title
1 2 3 4
İş türü: Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: HF Mobilya
No. Çalışanları: >100
Yıllık satış: 1000000-3000000
Yıl kurulan: 2014
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

2014 yılında kurulan BAZHOU HENGFENG FURNITURE CO., LTD, yemek ve oturma odası mobilyalarının tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmıştır. Ürünlerimizi, Suudi Arabistan, Dubai, Meksika, Umman, Endonezya, Güney Kore, Fransa, Yunanistan, Kanada, İsrail, Irak ve benzeri ülkeler olmak üzere dünyanın birçok ülkesine sunmaktayız. Kendi pazar araştırma ve geliştirme ekibimiz var, farklı pazarın ihtiyacına göre, popüler kumaşı, en tasarımı, rahatı, dayanıklılığı, özenle ve yüksek standartta kaliteli ürünleri kullanıyoruz, müşteriye iyi satışlar sunuyoruz. Her aile için kolayca satın alınabilen konforlu ev mobilyaları Güvenilir bir iş ortağı olarak, her müşterimizin Mobilyadan keyif almasını ve uzun vadeli iş birliği için dürüstlüğü gerçekleştirmesini sağlamak için hizmetlerimizi sürekli olarak mükemmelleştiriyoruz.

Çin Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd şirket Profili 0Çin Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd şirket Profili 1Çin Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd şirket Profili 2Çin Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd şirket Profili 3

Geçmiş

2014 yılında kurulan Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd. yemek odası mobilyalarının tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur. Fabrika 2004 yılında kurulmuş ve 2014 yılında kendi ithalat ve ihracat haklarına sahip bir şirket haline getirilmiştir. Şirket, 3 yıl içinde yıllık 5 milyon doları aşan dış ticaret satışına ulaşmayı planlıyor. Pazar talebinin gelişmesi ile sürekli yeni ürünler geliştirmekte ve gelişmektedir.

Hizmet

2014 yılında kurulan Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd. yemek odası mobilyalarının tasarımı, üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur. Ürünün patent belgesi var, profesyonel satış sonrası ekibimiz var, servis garantilidir. Fabrika, özelleştirilmiş çizim işlemeyi ve OEM işlemeyi desteklemektedir. Taşıma şekli: standart 5 katlı ihracat konteyneri taşımacılığı. Ürünlerimiz kaliteli ve düşük fiyatlıdır. Güvenilir bir iş ortağı olarak, her müşterimizin uzun vadeli işbirliği yapabilmesi için hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Ekibimiz

Bazhou Hengfeng Mobilya Ltd Ar-Ge departmanı, satış departmanı, üretim departmanı, satış sonrası departmanı ve yaklaşık 100 çalışanı vardır.

Çin Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd şirket Profili 0Çin Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd şirket Profili 1Çin Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd şirket Profili 2Çin Bazhou Hengfeng Furniture Co., Ltd şirket Profili 3

İletişim bilgileri